niedziela, 6 stycznia 2019

Kostium Skye (Psi patrol)

Od kiedy w naszym domu pojawiły się dzieci, mamy całe mnóstwo kostiumów, przebrań i akcesoriów rożnych postaci (najczęściej z bajek, ale nie tylko). Większość "Made by MartynaWymyśla":).
Trzymamy je w specjalnym miejscu w pokoju dziewczynek. Mają do nich swobodny dostęp bo nie zakładamy ich tylko od specjalnego"święta". Wszystkie imprezki, grille i spotkania z sąsiadami kończą się tym, że dzieci się przebierają. Zawsze wyciągają peleryny, maski, kapelusze, korony, opaski i wybiegają do swoich rodziców pokazując nowe stylizacje.

Dzisiaj doszłam do wniosku, że z całego mojego szycia najbardziej uwielbiam projektować kostiumy dla dzieci. Zawsze sprawiało mi to przyjemność, ale wczoraj wieczorem jak widziałam radość Poli, że ona wciela się właśnie w swój ulubioną postać z ukochanej bajki "Psi patrol" - bezcenne :).
Biegała po domu krzycząc 2 kwestie najczęściej wypowiadane przez Skye: "Skrzydła" i "Oto pies który lata" i była przy tym taka radosna, beztroska i podekscytowana.


maska skye psi patrol

maska skye psi patrol

Pola dba o swoich przyjaciół.
Brawo Polka! :)

3 komentarze:

 1. Karolina8 grudnia 2019 18:09

  Świetny strój :) chciałabym taki zrobić dla mojej córci - również małej faknji Skye ;) mam więc pytanko gdzie kupiła pani filc, jeśli mogę wiedzieć? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasia25 stycznia 2020 15:38

  ale fajny :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Unknown16 grudnia 2020 11:50

  Rewelacja :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeżeli postanowisz zostawić ślad swojej obecności na moim blogu