poniedziałek, 14 stycznia 2013

Nowa odsłona sypialni z kącikiem dla naszej Fasolki - czyli "wicie gniazdka" cz. III - Proporczyk

Jakoś tak wychodzi, że wybierając rzeczy dla Dzidziusia sięgam po rzeczy, które określiłabym jako unisex (odpowiednie dla dziewczynki i dla chłopca). Mebelki, wózek, leżaczek - bujaczek ... itd.

Wiemy już, że będziemy mieć córeczkę (no, na 98%, ale to póki co to musi wystarczyć :)). Dlatego drobnymi rzeczami, chciałabym uczynić kącik dziecięcy bardziej girly (dziewczęcym). 
Uszyłam taki proporczyk.


2 komentarze:

  1. Wojciech Roszkowski4 sierpnia 2019 22:13

    W moim przekonaniu jest tak, że sypialnia jest dla mnie najważniejszym pomieszczeniem. Dlatego bardzo lubię odpoczywać w tym pomieszczeniu, więc całe wyposażenie najlepiej jak jest wysokiej jakości. W takim wypadku mnóstwo rzeczy kupuję w salonach senpo gdyż mając zamiar odpoczywać to róbmy to na najwyższej jakości materacach. Jakby nie było w pomieszczeniu takim jak sypialnia przesypiamy każdego dnia bardzo dużo czasu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kasia25 stycznia 2020 15:40

    Dla mnie sypialnia też jest bardzo ważna, bo spędzam w niej dużo czasu na odpoczynku i relaksie, więc liczy się dla mnie jej wygląd. Przede wszystkim moją uwagę skupiam na dodatkach, takich jak pościel. Fajne modele mają na przykład tu. A Wy gdzie najczęściej kupujecie dodatki do domu?

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeżeli postanowisz zostawić ślad swojej obecności na moim blogu