piątek, 24 marca 2017

Uwielbiamy klocki Duplo. Kiedyś jakaś mama na Instagramie napisała do mnie, czy warto kupić, bo te klocki drogie, a jej dziecko ma 18m m-cy i nie wie ile się nimi pobawi. Oczywiście każdy ma swoje zdanie i opinii pewnie jest wiele. Tanie nie są, ale moim zdaniem warte swojej ceny:). Na olx, czy allegro można kupić trochę taniej używane. Nie ma to znaczenia, bo te klocki są niezniszczalne. wybawi się nimi pewnie wiele pokoleń, rozwijające wyobraźnię, motorykę, kordynację oko-ręka itd.

Ale nie wiem czemu ja tak o klockach, bo tak naprawdę nie o klockach chciałam, no w każdym razie nie tylko.
Mój mąż bez przerwy się denerwował, że codziennie je zbiera, a że mamy ich dużo, zbierania też jest dużo :). Na a wiadomo jaki to ból jak człowiek na takiego jednego klocka, który zaczaił się na bosą stopę tuż koło kanapy...

Dlatego fajnie jest mieć worek na klocki. Kiedy się bawimy zmienia się w matę, kiedy kończymy worek zamykamy i sprawa sprzątania załatwiona. Można go powiesić na jakimś haczyku, czy wsunąć pod łóżeczko.

Ten tutaj ma 150 cm średnicy i jest naprawdę duży :) można go zamówić w moim sklepie - https://www.petiteheroes.com/pl/p/Worek-na-klocki-lego-duplo/188, rodzaj tkaniny do uzgodnienia :)

Oczywiście nadaje się na wszystkie dziecięce skarby nie tylko na klocuchy:).


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Będzie mi bardzo miło, jeżeli postanowisz zostawić ślad swojej obecności na moim blogu