poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Czasami niewiele poza kreatywnością trzeba, żeby stworzyć coś oryginalnego :)

Od kiedy sięgam pamięcią mój tata własnoręcznie wykonywał meble. Nie zawodowo, nie na sprzedaż, ale z pasją, głównie dla potrzeb naszego domu.

Wydaje mi się, że tworzymy z tatą zgrany zespół. Ponieważ jestem chyba jego największą fanką, często wymyślam co chciałabym dostać, a tata chyba lubi urzeczywistniać moje wymysły ;). 
Dokładnie rozrysowuje jak chcę, żeby to wyglądało, szukam materiałów do wykonania (poza drewnem, tata zawsze wyszukuje je samodzielnie). No, a tata robi całą resztę :). 

Tak było i w tym przypadku. Poprosiłam o komplet do sypialni - komodę i stolik nocny. Coś, ala Ludwik XVI. Dostałam zestaw niepomalowany, bez uchwytów (zgodnie z moją prośbą). 

Z pomalowaniem nie było problemu, już wcześniej ustaliliśmy z mężem kolor, ale uchwyty... Chciałam coś stylowego, oryginalnego i pięknego. I oczywiście jak to bywa w takich przypadkach, nie mogłam znaleźć nic odpowiedniego. 
Ponieważ używałam mebli już od jakiś 6 miesięcy z przyczepionymi tymczasowo kartonikami w końcu zdecydowałam się kupić proste uchwyty w markecie budowlanym i zaczepić do nich  pompony. 

Efekt mi się spodobał, muszę przyznać, że wyszło całkiem oryginalnie. Póki co, jestem zadowolona:). 

Widocznie czasami wcale nie trzeba wiele pracy by stworzyć coś wyjątkowego.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Będzie mi bardzo miło, jeżeli postanowisz zostawić ślad swojej obecności na moim blogu