piątek, 22 listopada 2013

Wianek świąteczny i moja piękna komoda

Nie lubię, oj nie lubię... Sprzątać - nie lubię.
Ale jak jest czysto to lubię, oj lubię.

Od razu przyjemniej się siedzi w domu, a siedzieć trzeba, bo u nas szaleje choróbsko. Niestety cała nasza trójka została rozłożona na łopatki przez jakiegoś wirusa bez skrupułów i dobrych manier, co to atakuje wieczorną porą porządnych ludzi :). 
Najbiedniejsza w tym wszystkim jest Tosia. Jednak muszę powiedzieć, że pomimo okropnego kataru który jej przeszkadza zdecydowanie najbardziej, jest dzielnym i pogodnym Bąblem. Jak ona to robi?! Nie mam pojęcia. Oczywiście są chwile kiedy ma już dość i wtedy zamienia się na moment w Męczybułę, ale to są tylko chwile.  

W każdym razie moją największą motywacją do sprzątania przed świętami, jest to, że zaraz po tym wyciągam ozdoby świąteczne :). A komu nie poprawiają one nastroju?!

Dzisiaj kiedy Kierowniczka poszła spać zrobiłam ten wianek. Aby mógł zawisnąć w salonie, musiałam umyć komodę. Dla niewtajemniczonych jest to zadanie proste tylko z pozoru, ponieważ w środku jest prawdziwy... jak by to określić... chyba nie ma na to ładnego słowa... pierdolnik!

PS. Jakby ktoś się zastanawiał komoda została wykonana w całości przez mojego tatę. Okno pochodzi z domu w którym się wychował. 

6 komentarzy:

 1. Unknown22 listopada 2013 21:10

  Zdolności przechodzą z pokolenia na pokolenie :) Śliczny wianek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. martynawymysla22 listopada 2013 22:16

   Ochooo, mam nadzieję, może jeszcze odkryję, że umiem robić meble ;)

   Usuń
 • Unknown1 grudnia 2013 17:14

  O kurczaczek! Jestem pod wrażeniem zarówno wianka jak komody! Mój najmniejszy Bąbel zakatarzony od połowy września, z tygodniową przerwą, i też dzielniej to znosi ode mnie ;) Zdrówka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. martynawymysla2 grudnia 2013 08:47

   O jery to biedny Bąbelek, ale właśnie o tym mówię. Jak te dzieci to robią(?!), że pomimo niedogodności, które ewidentnie im ciążą, potrafią być dalej super pogodne. Jestem pełna podziwu :))

   Usuń

Będzie mi bardzo miło, jeżeli postanowisz zostawić ślad swojej obecności na moim blogu