czwartek, 30 czerwca 2016

Czas na piknik, piknik, piiiiknik!

Moja Tosia jest z babcią Olą na wakacjach. Są nad naszym polskim morzem :). Jako dziecko byłam nie raz, ale przez ostatnie 10-15 lat jakoś się nie złożyło. I nawet jej zazdroszczę,

W domu jakoś tak ciszej... dobrze, że Polci jeszcze nikt na wakacje zabierać nie chce ;):P. Przynajmniej ona jest wszędzie. 

Dzisiaj chciałam pokazać dywaniko - matę  w nowej odsłonie - kocyka piknikowego :)). Mam nadzieje, że Wam się spodoba. Miłego dnia Kochani

środa, 29 czerwca 2016

Poduszkowy zawrót głowy :)

Powoli w pracowni Martyny, co wymyśla powstają kolejne poduchy. Tym razem z falbanami.

Łóżko Zuzi wygląda już teraz mięciusio, przytulnie i wyjątkowo. Szczęściara :)

Pani Dagmaro, jak zwykle dziękuję za zdjęcia :)):*


wtorek, 28 czerwca 2016

Spodnie krótkie baggy dziecięce

Krótkie spodnie baggy?! A pewnie :) ...dla chłopca, dla dziewczynki, dla buńczucznego dziecka, małego-wielkiego odkrywcy i żądnego wrażeń podróżnika:)!


piątek, 24 czerwca 2016

Złota korona na roczekKorona poleciała już do Belgii. Za parę kilka dni będzie u małego królewicza, czekającego na swoją pierwszą imprezkę urodzinową :). Ma być biało, złoto i niebiesko.

Sto lat, Roczniaku:)!

czwartek, 23 czerwca 2016

Kocia wyprawka dla maluszka

Niedługo w pewnym domu w Szkocji ma przyjść na świat mały, dzielny chłopiec.
Razem z jego rodzicami będzie czekał na niego kot... i koci dres :).


poniedziałek, 20 czerwca 2016

Wielozadaniowa chustka

Tak mam, że kocham wielozadaniowe rzeczy.
...Ludzi też :).

Ale dzisiaj miało być o chustce. Jest przemiła, przeprzyjemna dla skóry. Tak wiem, że mnie ponosi, a takie słowo nie istnieje, ale jak inaczej opisać coś nie możliwego do opisania?! :)

Ta jest ogromna. Ma 140 x 140 cm.

Dlaczego wielozadaniowa?! Może być używana jako pareo, kocyk, chustka na szyję, mizianka dla dziecka, a ... pewnie Wy sami wymyślicie jeszcze jakieś zastosowania. Zachęcam do pisania swoich pomysłów w komentarzach :).Chusta jest prezentem dla przyjaciółki mojej mamy - Wandy. Dzielą razem swoje radości i smutki od podstawówki.
Pomimo, że moja mama przeprowadziła się na większość ich dotychczasowego życia na drugi koniec Polski zawsze trzymały kontakt. A kiedy się widywały, odnosiłam wrażenie, że jest tak jak by się nigdy nie rozdzieliły.
Wanda po raz 42 kończy 18-ste urodziny.
100 lat Kochana, albo 82 osiemnastek :).Nowsze posty Starsze posty Strona główna